Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ

« Kvě

ŠKOLNÍ JÍDELNA INFORMACE

Vážení rodiče,

dovolte mi, Vás informovat o změnách ohledně stravování během příštího školního roku 2020/2021. Vzhledem k plánované rekonstrukci budovy Mateřské školy, školní kuchyně a jídelny, nebude vaření a stravování k dispozici.

Plnohodnotné stravování bude zajištěno pouze pro děti, žáky a zaměstnance Základní školy a Mateřské školy,  Senohraby. Stravování pro cizí strávníky nebude možné. Svačiny a obědy budou dováženy, jak do náhradních prostorů MŠ OÚ v Pyšelích, tak do restaurace U Andělů, kde bude probíhat stravování v odděleném prostoru (salónku) od veřejnosti. Děti v předškolním oddělení MŠ se budou stravovat ve školní jídelně v ZŠ Pyšely.

Z důvodu zvyšujících se cen potravin a dovozu obědů jsme nuceni v novém školním roce 2020/2021 změnit finanční limit stravování, tak jak nám umožňuje vyhláška 107/2005 Sb. O školním stravování.

Nový předpis plateb pro školní rok 2020/21:

MŠ 3-6 let

přesnídávka                                                    9 Kč

oběd                                                               25 Kč

odpolední svačina                                          9 Kč

Celkem:

celodenní stravování                                    43 Kč

polodenní stravování                                   34 Kč

MŠ 7 let

přesnídávka                                                   10Kč

oběd                                                              28 Kč

odpolední svačina                                        10 Kč

Celkem:

celodenní stravování                                   48 Kč

polodenní stravování                                  38 Kč

ZŠ stravování:

7-10 let           oběd                                      32 Kč

11-14 let         oběd                                      34 Kč

Odhlašování obědů:

Odhlašování obědů bude možné den předem, nejpozději však v akutních případech v den nepřítomnosti do 7 hodin ráno. Na pozdější odhlašování nebude brán zřetel. Neodhlášený a neodebraný oběd propadá bez náhrady. V případě, že strávník v průběhu školního roku u nás ukončuje stravování, je bezpodmínečně nutné tuto skutečnost obratem ohlásit paní vedoucí ŠJ a to elektronicky na adresu: jidelna@zssenohraby.cz. Následně bude provedeno řádné vyúčtování.

Přihlašování obědů:

Ke školnímu stravování přihlašují žáky zákonní zástupci odevzdáním vyplněné přihlášky. Po odevzdání přihlášek do školní jídelny je strávník automaticky přihlášen ke každodennímu stravování. Přihlášku je nutné odevzdat před zahájením školního roku. Termín pro přihlašování ke stravování je od 22. 7. do 31. 8. 2020. Pokud jídelna přihlášku neobdrží do 31. 8. 2020 nemůže strávník od 1. 9. 2020 odebírat obědy. Přihlášku je možné si včas stáhnout na stránkách školy v sekci školní jídelna, vyplněnou a podepsanou odeslat na e-mail: jidelna@zssenohraby.cz , vhodit do schránky školy nebo předat osobně vedoucí ŠJ či hospodářce školy.

Děti , které budou navštěvovat Mš v Pyšelích a stravovat se ve školní jídelně Zš Pyšely odhlašují stravování dle požadavků tamní školní jídelny, tedy den dopředu . Neodhlášený oběd si lze vyzvednout ve školní jídelně v Pyšelích do 11 hodiny. Obědy třídy, která bude na úřadě v Pyšelích si rodiče vyzvedávají na úřadě v Pyšelích.

V případě jakýchkoli dotazů se bez váhání obraťte na vedoucí stravování Simonu Lhotkovou na tel.: 734824108.

Přeji všem klidné prázdniny, děkuji za pochopení a doufám, že rekonstrukce proběhne v klidu, rychle a naše spolupráce bez komplikací.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Simona Lhotková, vedoucí stravování

Vedoucí školní jídelny: Simona Lhotková

Vedouc kuchařka:   Simona Lhotková