Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ

Červen 2021
« Kvě

Vážení rodiče,

Již týden fungujeme v naší výdejně, kam se obědy dováží z externí kuchyně. Protože prvotní pokyny se v plném provozu neosvědčili, byli jsme po dohodě s dodavatelem stravy nuceni přenastavit pravidla pro odhlašování a přihlašování obědů. Tyto pravidla se budou striktně dodržovat, protože  jsou takto nastavena i pro jiné odběratelé stravy.

Platí pouze pro děti z oddělení Sluníčka.

ZŠ Pyšely (MŠ Sluníčka): Odhlašování a přihlašování obědů: pouze den předem od 7:00 – 18:00 hodin. V případě                          nemoci v neděli od 10:00 do 18:00 hodin.

Odhlášení odpoledních svačin: týden před následujícím týdnem, nejpozději však do 8:00 hodin patku probíhajícího týdne. (celoroční docházku s odchodem po obědě  prosím nahlaste včas, předejdeme tak nepříjemným situacím.)

Emailem: na jidelna@zssenohraby.cz

PROSÍM NEVOLEJTE JÍDELNU V ZŠ PYŠELY. DĚKUJI.

Platí pouze pro děti z MŠ oddělení Hvězdičky.

OÚ Pyšely (MŠ Hvězdičky): Odhlašování a přihlašování obědů: pouze den předem od 7:00 – 18:00 hodin. V případě                          nemoci v neděli od 10:00 do 18:00 hodin.

Odhlášení odpoledních svačin: týden před následujícím týdnem, nejpozději však do 8:00 hodin patku probíhajícího týdne. (celoroční docházku s odchodem po obědě  prosím nahlaste včas, předejdeme tak nepříjemným situacím.)

Emailem: na jidelna@zssenohraby.cz

Platí pouze pro žáky ZŠ Senohraby.

Zš Senohraby (výdejna U Andělů): Odhlašování a přihlašování obědů: pouze den předem od 7:00 – 18:00 hodin. V případě nemoci v neděli od 10:00 do 18:00 hodin. Neodhlášený oběd si můžete vyzvednout přes okno v naší výdejně U Andělů.

Děkuji Vám za vstřícnost a pochopení. Příjemný zbytek dne Lhotková

ŠKOLNÍ JÍDELNA INFORMACE

Vážení rodiče,

dovolte mi, Vás informovat o změnách ohledně stravování během příštího školního roku 2020/2021. Vzhledem k plánované rekonstrukci budovy Mateřské školy, školní kuchyně a jídelny, nebude vaření a stravování k dispozici.

Plnohodnotné stravování bude zajištěno pouze pro děti, žáky a zaměstnance Základní školy a Mateřské školy,  Senohraby. Stravování pro cizí strávníky nebude možné. Svačiny a obědy budou dováženy, jak do náhradních prostorů MŠ OÚ v Pyšelích, tak do restaurace U Andělů, kde bude probíhat stravování v odděleném prostoru (salónku) od veřejnosti. Děti v předškolním oddělení MŠ se budou stravovat ve školní jídelně v ZŠ Pyšely.

Z důvodu zvyšujících se cen potravin a dovozu obědů jsme nuceni v novém školním roce 2020/2021 změnit finanční limit stravování, tak jak nám umožňuje vyhláška 107/2005 Sb. O školním stravování.

PŘIHLÁŠKA MŠ

odhláška-obědů-2

Nový předpis peb pro školní rok 2020/21:lat

MŠ 3-6 let

přesnídávka                                                    9 Kč

oběd                                                               25 Kč

odpolední svačina                                        9 Kč

Celkem:

celodenní stravování                                 43 Kč

polodenní stravování                                34 Kč

MŠ 7 let

přesnídávka                                                10Kč

oběd                                                             28Kč

odpolední svačina                                     10 Kč

Celkem

celodenní stravování                                48 Kč

polodenní stravování                             38 Kč ZŠ

Odhlašování obědů:

Odhlašování obědů bude možné den předem, nejpozději však v akutních případech v den nepřítomnosti do 7 hodin ráno. Na pozdější odhlašování nebude brán zřetel. Neodhlášený a neodebraný oběd propadá bez náhrady. V případě, že strávník v průběhu školního roku u nás ukončuje stravování, je bezpodmínečně nutné tuto skutečnost obratem ohlásit paní vedoucí ŠJ a to elektronicky na adresu: jidelna@zssenohraby.cz. Následně bude provedeno řádné vyúčtování.

Přihlašování obědů:

Ke školnímu stravování přihlašují žáky zákonní zástupci odevzdáním vyplněné přihlášky. Po odevzdání přihlášek do školní jídelny je strávník automaticky přihlášen ke každodennímu stravování. Přihlášku je nutné odevzdat před zahájením školního roku. Termín pro přihlašování ke stravování je od 10.6.2021 -31.8.2021. Pokud jídelna přihlášku neobdrží do 31. 8. 2020 nemůže strávník od 1. 9. 2020 odebírat obědy. Přihlášku je možné si včas stáhnout na stránkách školy v sekci školní jídelna, vyplněnou a podepsanou odeslat na e-mail: jidelna@zssenohraby.cz , vhodit do schránky školy nebo předat osobně vedoucí ŠJ či hospodářce školy.

V případě jakýchkoli dotazů se bez váhání obraťte na vedoucí stravování Simonu Lhotkovou na tel.: 734824108.

Simona Lhotková, vedoucí stravování

Vedoucí školní jídelny: Simona Lhotková

Vedoucí kuchařka:   Simona Lhotková

Kuchařka: Alena Kohnerová